bestatbestHet beste product voor de beste prijs

↑ ↓ verplaatsen↵ openenEsc sluiten

AIRROBO T20+

Nog geen testsite heeft hem getest, dus hij staat niet in onze ranking.

Welke robot past bij jouw huis? Check het in 7 vragen →

AIRROBO T20+

Voor je koopt: vergelijk hem met 2 aanbevolen alternatieven

Geen winkel hier verkoopt dit model vandaag, dus ernaast het model met de hoogste score met hetzelfde soort station dat wel te koop is, en het goedkoopste van de top 10.

Groen is de beste van deze 3, ook als ze die plek delen.

Dit model AIRROBO T20+ Beste in 4 feiten Goedkoopste van de top 10 ILIFE A30 Pro Beste in 1 feit Hoogste score hier Roborock S8+ Beste in 3 feiten
Prijs en ranking
Laagste prijs € 209bol.com € 162bol.com beste € 429bol.com
Score niet in onze ranking 5,3 6,4 beste
Tests – Vacuum Wars Vacuum Wars
Plaats – plaats 8 van 15 met leegstation plaats 1 van 15 met leegstation
Klantbeoordeling – – –
Dweilen
Type dweil bij allemaal gelijk vlakke of trillende dweilpad vlakke of trillende dweilpad vlakke of trillende dweilpad
Dweil optillen op tapijt hoger is beter – – 5 mm
Dweilpads automatisch afkoppelen nee (aangenomen) nee (aangenomen) –
Station
Station bij allemaal gelijk leegstation leegstation leegstation
Stofzak gaat mee langer is beter tot 60 dagen beste tot 49 dagen tot 49 dagen
Borstel en obstakels
Antiklitborstel ja (beste) nee (aangenomen) ja (beste)
Obstakelherkenning – – 3D-sensor (gestructureerd licht)
Neemt drempels tot hoger is beter 20 mm beste 15 mm 20 mm beste
Klimsysteem voor hoge drempels nee (aangenomen) nee (aangenomen) –
Formaat, geluid en leeftijd
Hoogte robot lager is beter 9,4 cm beste 9,5 cm 9,7 cm
Geluid niet beoordeeld 65 dB – –
Op de markt sinds maart 2024 – maart 2023

Toon volledige vergelijking →

Feiten zoals de fabrikant ze opgeeft. Een streepje betekent dat de fabrikant het niet noemt. Op de pagina van elk model staat bij elk feit de bron. Het geluid is de eigen opgave van de fabrikant, dus dat beoordelen we niet, en een klantbeoordeling telt pas mee vanaf 20 reviews.

Specificaties van de AIRROBO T20+

Eerst de cijfers die ertoe doen, dan elk feit per groep. Volgens de fabrikant of de winkel waar we het lazen.

AIRROBO · op de markt sinds maart 2024

Hoogte robot9,4 cm
Neemt drempels tot20 mm
Looptijd per lading180 min
Zuigkracht2.600 Pa
Geluid65 dB

Verbruiksartikelen: een stofzak van 3,5 l in het station, die tot 60 dagen meegaat.

Afmetingenrobot en station

Station, van voren 25,8 cm hoog 25,6 cm diep 25,8 cm 21 cm breed

Volgens de opgegeven afmetingen. Het station heeft een plek van 21 cm breed en 26 cm diep nodig.

Zuigen en borstels 4 feiten
Zuigkracht

De zuigkracht in pascal, zoals de fabrikant die meet. Meer pascal helpt op tapijt, maar zegt weinig over hoe goed de robot gruis van een harde vloer haalt.

2.600 Pa
Antiklitborstel

Een borstel die haren naar de zijkant leidt in plaats van ze om de as te laten wikkelen. Scheelt knipwerk in huizen met lang haar of huisdieren.

ja
Uitschuifbare zijborstel

De zijborstel schuift uit in een hoek of langs een plint, zodat het stof daar ook wordt meegenomen. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Soort filter

Het filter waar de uitgeblazen lucht doorheen gaat. Een HEPA-filter houdt fijnstof en pollen tegen, en dat telt als iemand in huis allergisch is.

HEPA
Dweilen 4 feiten
Type dweil

Hoe de dweil is gebouwd: vlakke doeken, twee draaiende schijven of een rol. Schijven drukken harder op ingedroogd vuil, een rol spoelt zichzelf tijdens het werk.

vlakke of trillende dweilpad
Dweil reikt tot langs plinten

De dweil schuift uit langs een muur of plint, zodat ook de laatste centimeters worden gedweild. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Dweilpads automatisch afkoppelen

De robot laat de dweil in het station achter voordat hij een tapijt zuigt, zodat het tapijt niet nat wordt. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Watertank in de robot

Hoeveel schoon water de robot meeneemt. Bepaalt hoe lang hij dweilt voordat hij moet bijvullen, bij een station gaat dat vanzelf.

340 ml
Station 5 feiten
Leegt de stofbak

Het station zuigt de stofbak van de robot leeg, meestal na elke beurt. Zelf leeg je alleen nog de zak of de bak van het station.

ja
Zonder stofzak

Het station vangt het stof op in een bak in plaats van in een wegwerpzak. Geen zakken kopen, wel zelf legen.

nee
Inhoud stofzak

De inhoud van de stofzak in het station.

3,5 l
Stofzak gaat mee

Hoe lang een stofzak volgens de fabrikant meegaat bij dagelijks gebruik. Met huisdieren of veel tapijt is dat korter.

tot 60 dagen
Afmetingen station (b × d × h)

De breedte, diepte en hoogte van het station. Meet de plek die je in gedachten hebt, en houd ruimte vrij voor het deksel en voor de robot die naar binnen rijdt.

21 × 25,6 × 25,8 cm
Navigatie en obstakels 3 feiten
Navigatie

Hoe de robot de plattegrond van je huis maakt en volgt. Lidar meet met een laser en werkt ook in het donker, een camera kijkt mee en herkent meer.

LiDAR-toren
Neemt drempels tot

De hoogste drempel die de robot volgens de fabrikant neemt. Meet je eigen drempels na, die naar een badkamer of balkon zijn vaak hoger.

20 mm
Klimsysteem voor hoge drempels

Een uitschuifbaar pootje of wiel waarmee de robot over een hoge drempel klimt. Zonder zo’n systeem houdt het meestal rond 2 cm op. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Robot 3 feiten
Hoogte robot

Hoe hoog de robot is. Bepaalt of hij onder je bank, bed of kast door kan.

9,4 cm
Stofbak in de robot

Hoeveel stof de robot zelf kwijt kan voordat je hem leegt. Met een leegstation telt dit minder, want daar wordt de bak na elke beurt geleegd.

350 ml
Geluid

Het geluid in decibel, in de stand die de bron erbij noemt: fabrikanten geven meestal de standaardstand, winkels vaak de hoogste. 65 dB lijkt op een stofzuiger op halve kracht, 55 dB op een gesprek.

65 dB
Accu 2 feiten
Accucapaciteit

De capaciteit van de accu. Zegt iets over de looptijd, maar hoeveel de robot verbruikt telt net zo hard mee.

3.200 mAh
Looptijd per lading

Hoe lang de robot op één lading schoonmaakt, op de rustigste stand. Daarna laadt hij bij en gaat verder waar hij gebleven was.

180 min
Slim en garantie 2 feiten
Spraakassistenten

Met welke spraakassistenten de robot werkt, zoals Google Assistant of Alexa.

Alexa, Google Assistant
Vaste schoonmaaktijden

Je stelt dagen en tijden in, en de robot begint vanzelf, ook als je niet thuis bent.

ja

Bronnen: us.air-robo.com · amazon.com · de.air-robo.com

Veelgestelde vragen over de AIRROBO T20+

Leegt de AIRROBO T20+ zijn stofbak zelf?

Ja. Het station zuigt de stofbak van de robot na elke beurt leeg. De stofzak van 3,5 l in het station gaat volgens de fabrikant tot 60 dagen mee.

Kan de AIRROBO T20+ dweilen?

Ja, met een vlakke dweildoek onder de robot.

Werkt de AIRROBO T20+ met Alexa, Google Home of Siri?

Hij werkt met Alexa en Google Assistant.

Hoe hoge drempels neemt de AIRROBO T20+?

Volgens de fabrikant drempels tot 20 mm. Meet je eigen drempels na, die naar een badkamer of balkon zijn vaak hoger.

Past de AIRROBO T20+ onder lage meubels?

De robot is 9,4 cm hoog, dus hij past onder meubels met minimaal 10 cm ruimte.

Hoe lang doet de AIRROBO T20+ op één lading?

180 minuten op de rustigste stand.

De maker

AIRROBO

AIRROBO is een merk van slimme huishoudapparaten dat eigendom is van UBTECH Robotics, een maker van humanoïde robots en servicerobots die genoteerd is aan de beurs van Hongkong. Het assortiment omvat robotstofzuigers en zwembadrobots, en in oktober 2021 bracht het merk de robotstofzuigers T10+ en T9 uit. Het bedrijf achter het merk, Best Epoch Technology Co., Ltd., geeft een adres in Shenzhen, China op.

Meer robots met leegstation

We bewaren je melding en het adres van deze pagina, niet je naam, e-mailadres of IP-adres.