bestatbestHet beste product voor de beste prijs

↑ ↓ verplaatsen↵ openenEsc sluiten

Medion X41 SW

Nog geen lab heeft hem getest, dus hij staat niet in onze ranking.

Klantbeoordeling ★ 4,2 op basis van 115 reviews bij Amazon

Past de Medion X41 SW bij jouw huis? Check het in 7 vragen →

wit
Medion X41 SW (wit)

Voor je koopt: vergelijk hem met 2 aanbevolen alternatieven

Hier zie je twee modellen die vandaag te koop zijn en qua score en prijs het dichtst bij komen, met een vergelijkbaar station.

Groen is de beste van deze 3, ook als ze die plek delen.

Dit model Medion X41 SW Beste in 2 feiten Hogere score, 11% duurder Roborock Q7 L5 Beste in 1 feit Hogere score, 520% duurder Roborock S8 Beste in 4 feiten
Prijs en ranking
Laagste prijs € 99bol.com beste € 111Roborock (merkwinkel) € 619Amazon.nl
Score niet in onze ranking 4,6 5,9 beste
Tests – Vacuum Wars Vacuum Wars
Plaats – plaats 4 van 8 zonder station plaats 1 van 8 zonder station
Klantbeoordeling ★ 4,2 · 115 reviews beste ★ 4,1 · 2.350 reviews ★ 3,4 · 93 reviews
Dweilen
Type dweil bij allemaal gelijk vlakke of trillende dweilpad vlakke of trillende dweilpad vlakke of trillende dweilpad
Dweil optillen op tapijt hoger is beter – nee 5 mm beste
Dweilpads automatisch afkoppelen nee (aangenomen) – –
Wast de dweil – nee –
Drogen met hete lucht – nee –
Station
Station bij allemaal gelijk alleen laadstation alleen laadstation alleen laadstation
Aansluiting op de waterleiding – nee –
Borstel en obstakels
Antiklitborstel nee (aangenomen) ja (beste) ja (beste)
Obstakelherkenning – – 3D-sensor (gestructureerd licht)
Neemt drempels tot hoger is beter – 20 mm 20 mm
Klimsysteem voor hoge drempels nee (aangenomen) – –
Formaat, geluid en leeftijd
Hoogte robot lager is beter 9,8 cm 9,9 cm 9,7 cm beste
Geluid niet beoordeeld 72 dB – –
Op de markt sinds juli 2024 januari 2025 maart 2023

Toon volledige vergelijking →

Feiten zoals de fabrikant ze opgeeft. Een streepje betekent dat de fabrikant het niet noemt. Op de pagina van elk model staat bij elk feit de bron. Het geluid is de eigen opgave van de fabrikant, dus dat beoordelen we niet, en een klantbeoordeling telt pas mee vanaf 20 reviews.

Prijzen per winkel

Op 21 oktober 2026 is de laagste prijs voor de Medion X41 SW € 99 bij bol.com, inclusief bezorging naar Nederland.

Alle prijzen zijn inclusief btw en bezorgkosten naar Nederland. Koop je via deze links, dan kunnen wij een commissie ontvangen. Dat verandert nooit onze ranking.

Vandaag het goedkoopst
bol.com verkocht door een partner
€ 99€ 180 Korting volgens de winkel. We volgen deze winkel nog geen 30 dagen vóór het begin van de aanbieding, dus we kunnen de oude prijs nog niet controleren.Hoe we dit bepalen
Levering5–7 dagen
Retourretour via de verkoper, wettelijk minimaal 14 dagen
Kleur: wit Nog geen reviews bij deze winkel Winkelreviews op Trustpilot
Naar bol.com

* Winkel in het buitenland: bezorging en btw zijn onze schatting. Retour volgt de voorwaarden van de winkel zelf, een verkoper op een marktplaats stelt zijn eigen. Tik op een retourtermijn om het beleid van de winkel te lezen. Laat je browser vertalen.

Prijsverlooplaatste 90 dagen

Kleurwit
×
Laagste prijs per dag
Laagste sinds 30 sep€ 99
Hoogste sinds 30 sep€ 108
Prijsdalingen sinds 30 sep2laatste: 20 oktober 2026

Prijsalert

Laagste prijs nu € 99. Laat je e-mailadres achter en we mailen je zodra dit model onder jouw prijs zakt.

Black Friday is op 27 november 2026. Zet nu je prijs, dan mailen we je de ochtend dat een winkel hem haalt.

Je krijgt eerst een bevestigingsmail. We gebruiken je adres alleen voor deze alert en je kunt je met één klik afmelden.

Specificaties van de Medion X41 SW

Eerst de cijfers die ertoe doen, dan elk feit per groep. Volgens de fabrikant of de winkel waar we het lazen.

Medion · op de markt sinds juli 2024 · Ook verkocht of getest als: Medion MD 11916 bron

Hoogte robot9,8 cm
Looptijd per lading240 min
Zuigkracht8.000 Pa
Geluid72 dB
Gewicht robot3,24 kg

Afmetingenrobot en station

Robot, van opzij 35 cm doorsnede 9,8 cm

Volgens de opgegeven afmetingen. De robot past onder meubels met minimaal 10 cm ruimte.

Zuigen en borstels 3 feiten
Zuigkracht

De zuigkracht in pascal, zoals de fabrikant die meet. Meer pascal helpt op tapijt, maar zegt weinig over hoe goed de robot gruis van een harde vloer haalt.

8.000 Pa
Antiklitborstel

Een borstel die haren naar de zijkant leidt in plaats van ze om de as te laten wikkelen. Scheelt knipwerk in huizen met lang haar of huisdieren. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Uitschuifbare zijborstel

De zijborstel schuift uit in een hoek of langs een plint, zodat het stof daar ook wordt meegenomen. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Dweilen 4 feiten
Type dweil

Hoe de dweil is gebouwd: vlakke doeken, twee draaiende schijven of een rol. Schijven drukken harder op ingedroogd vuil, een rol spoelt zichzelf tijdens het werk.

vlakke of trillende dweilpad
Dweil reikt tot langs plinten

De dweil schuift uit langs een muur of plint, zodat ook de laatste centimeters worden gedweild. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Dweilpads automatisch afkoppelen

De robot laat de dweil in het station achter voordat hij een tapijt zuigt, zodat het tapijt niet nat wordt. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Watertank in de robot

Hoeveel schoon water de robot meeneemt. Bepaalt hoe lang hij dweilt voordat hij moet bijvullen, bij een station gaat dat vanzelf.

300 ml
Navigatie en obstakels 2 feiten
Navigatie

Hoe de robot de plattegrond van je huis maakt en volgt. Lidar meet met een laser en werkt ook in het donker, een camera kijkt mee en herkent meer.

LiDAR-toren
Klimsysteem voor hoge drempels

Een uitschuifbaar pootje of wiel waarmee de robot over een hoge drempel klimt. Zonder zo’n systeem houdt het meestal rond 2 cm op. Bij dit model: Aangenomen, geen vermeld feit: de volledige specificatie van de fabrikant noemt dit niet, dus we gaan uit van nee.

nee (aangenomen)
Robot 5 feiten
Hoogte robot

Hoe hoog de robot is. Bepaalt of hij onder je bank, bed of kast door kan.

9,8 cm
Diameter robot

De doorsnede van de robot. Smaller komt makkelijker tussen stoelpoten, breder betekent meestal een grotere stofbak.

35 cm
Gewicht robot

Het gewicht van de robot. Telt vooral als je hem dagelijks een trap op tilt.

3,24 kg
Stofbak in de robot

Hoeveel stof de robot zelf kwijt kan voordat je hem leegt. Met een leegstation telt dit minder, want daar wordt de bak na elke beurt geleegd.

300 ml
Geluid

Het geluid in decibel, in de stand die de bron erbij noemt: fabrikanten geven meestal de standaardstand, winkels vaak de hoogste. 65 dB lijkt op een stofzuiger op halve kracht, 55 dB op een gesprek.

72 dB
Accu 1 feit
Looptijd per lading

Hoe lang de robot op één lading schoonmaakt, op de rustigste stand. Daarna laadt hij bij en gaat verder waar hij gebleven was.

240 min
Slim en garantie 3 feiten
Spraakassistenten

Met welke spraakassistenten de robot werkt, zoals Google Assistant of Alexa.

Alexa, Google Assistant
Garantie

De garantie die de fabrikant in Nederland geeft. De wettelijke garantie staat daar los van en kan langer duren.

2 jaar
Wifi-band

Met welke wifi de robot verbinding maakt. Veel robots gebruiken alleen 2,4 GHz, dus kijk of je router dat nog uitzendt.

2,4 en 5 GHz

Bronnen: medion.com

Veelgestelde vragen over de Medion X41 SW

Kan de Medion X41 SW dweilen?

Ja, met een vlakke dweildoek onder de robot.

Werkt de Medion X41 SW met Alexa, Google Home of Siri?

Hij werkt met Alexa en Google Assistant.

Past de Medion X41 SW onder lage meubels?

De robot is 9,8 cm hoog, dus hij past onder meubels met minimaal 10 cm ruimte.

Hoe lang doet de Medion X41 SW op één lading?

240 minuten op de rustigste stand.

Hoeveel garantie geeft de fabrikant op de Medion X41 SW?

2 jaar in Nederland. De wettelijke garantie staat daar los van en kan langer duren.

De maker

MEDION

MEDION is een Duits merk van computers, consumentenelektronica en huishoudelijke apparaten, waaronder robotstofzuigers. Het ontwikkelt en verkoopt sinds 1983 computer- en multimediaproducten en is gevestigd in Essen, waar medion GmbH de winkels en de persafdeling van het merk beheert. Het voormalige MEDION AG, sinds 2011 onderdeel van de Lenovo Group, wordt door Lenovo nu vermeld als Lenovo Computer AG.

Meer robots zonder station onder € 300

We bewaren je melding en het adres van deze pagina, niet je naam, e-mailadres of IP-adres.